Neyman – pokrewieństwa i powinowactwa.

2015-02-24 / 21:42:47

Wpisując w google nazwisko Neyman, trafiamy na strony Wielkiej Genealogii Minakowskiego, ale próżno szukać tam przodków średzkiej rodziny. Pierwszym zapisanym w księgach metrykalnych średzkiej parafii jest Piotr Neyman, wymieniany w „Dziejach Środy Wielkopolskiej” jako burmistrz miasta w 1789 r. Nie wiadomo skąd przybył do średzkiego grodu, ale w jego akcie zgonu z 1805 r. dowiadujemy się, że zmarł mając 52 lata. Na tej podstawie można przyjąć że urodził się ( +/- 10 lat) w 1753 roku.
Nie można zatem w żaden sposób wiązać jego osoby z Piotrem Neymanem wymienionym w Wielkiej Genealogii Minakowskiego, ponieważ wymieniony tam Piotr urodził się w 1776 r., a zmarł w 1830 r.

Potomków i powinowatych Piotra Neymana i jego żony Agnieszki (wdowy po Kośmickim) jest tak wielu, że nie sposób omawiać każdego z osobna. Uważna analiza poniższego zestawienia pozwala zapoznać się z jakimi zacnymi rodami powiązani są Neymanowie wywodzący się ze Środy, poprzez różne koligacje z innymi średzkimi – i nie tylko – rodami.

Poniższe zestawienie nie jest dokładną tablicą genealogiczną, obrazuje jednak ogólne występowanie powiązań średzkich rodów na przestrzeni 250-ciu lat.

 

Piotr Neyman (*1753 – +27-02-1805)

 Linia prosta – zstępni

0.1        Neyman Piotr (*1753 – +1805 Środa)

+Neyman Agnieszka /? pr.v.Kosmicka/ (*1751 – +1821 Środa)

Małżeństwo: 21-07-1777 Środa

  1. Neyman Kajetan Wawrzyn (*1778 Środa – +1830 Środa) 1.1
  2. Neyman Tekla (*1780 Środa – +1802 Środa) 1.2
  3. Neyman Stanisław (*1782 Środa – +1829 Środa) 1.3
  4. Neyman Józef (*1785 Środa – +) 1.4
  5. Laskowska Marianna /Neyman/ (*1787 Środa – +1858 Środa) 1.5
  6. Neyman Jan (*1789 Środa – +) 1.6

Pokolenie: 1

1.1        Neyman Kajetan Wawrzyn (*1778 Środa – +1830 Środa)

+Neyman Gertruda /Gyerty / (* – +)

Małżeństwo

  1. Ryll Aniela Brygida /Neyman/ (*1807 Środa – +) 2.1
  2. Fuhrmann Julia Tekla /Neyman/ (*1809 Środa – +) 2.2
  3. Neyman Apolinary (*1811 Środa – +) 2.3
  4. Neyman Jan Makary (*1813 Środa – +1866 Środa) 2.4
  5. Calin Katarzyna Teofila /Neyman/ (*1816 Środa – +) 2.5
  6. Neyman Michał Piotr (*1818 Środa – +) 2.6
  7. Neyman Walenty (*1821 Środa – +) 2.7
  8. Neyman Emilia Magdalena (*1823 Środa – +1839 Środa) 2.8
  9. Neyman Piotr Klemens (*1826 Środa – +1874 Środa) 2.9
  10. Neyman Antonina Michalina (*1828 Środa – +1830 Środa) 2.10

1.2        Neyman Tekla (*1780 Środa – +1802 Środa)

1.3        Neyman Stanisław (*1782 Środa – +1829 Środa)

+Neyman Franciszka /Szubiakiewicz/ (*1791 Środa – +1874 Środa)

Małżeństwo: 09-11-1807 Środa

  1. Neyman Jadwiga (*1810 Środa – +1810 Środa) 2.11
  2. Śmiśniewicz Katarzyna /Neyman/ (*1813 Środa – +1887 Środa) 2.12
  3. Niemierkiewicz Barbara /Neyman/ (*1818 Środa – +) 2.13
  4. Neyman Marianna (*1820 Środa – +1821 Środa) 2.14
  5. Neyman Hipolit Augustyn (*1824 Środa – +) 2.15

1.4        Neyman Józef (*1785 Środa – +)

1.5        Laskowska Marianna /Neyman/ (*1787 Środa – +1858 Środa)

+Laskowski Antoni (*1785 Środa – +1850 Środa /Środa/)

Małżeństwo: 30-08-1808 Środa wpis 11

  1. Laskowski Jan Wincenty, Wincenty (*1809 Środa – +1880 Środa /Środa/) 2.16
  2. Laskowska Marianna Franciszka (*1811 Środa – + /Środa/) 2.17
  3. Dutkiewicz Tekla, Michalina /Laskowska/ (*1814 Środa – +) 2.18
  4. Laskowski Antoni, Andrzej (*1817 Środa – +) 2.19
  5. Laskowski Maciej, Alexander (*1818 Środa – +) 2.20
  6. Goździewska Marianna Petronela /Laskowska/ (*1820 Środa – +1897 Głuchowo /Środa/) 2.21
  7. Laskowski Ludwik Michał (*1822 Środa – +1885 Runowo) 2.22

1.6        Neyman Jan (*1789 Środa – +)

Pokolenie: 2

2.1        Ryll Aniela Brygida /Neyman/ (*1807 Środa – +)

+Ryll Karol (*1800 – +)

Małżeństwo: 30-05-1827 Środa

  1. Ryll Teofila (*1830 Środa – +) 3.1
  2. Ryll Florentyna (*1831 Środa – +) 3.2
  3. Ryll Anna Rosalia (*1832 Środa – +) 3.3
  4. Ryll Karol Roman (*1853 Środa – +) 3.4

2.2        Fuhrmann Julia Tekla /Neyman/ (*1809 Środa – +)

+Fuhrmann Robert (*1807 – +)

Małżeństwo: 13-11-1832 Środa

2.3        Neyman Apolinary (*1811 Środa – +)

2.4        Neyman Jan Makary (*1813 Środa – +1866 Środa)

+Neyman Tekla /Stępocka/ (*1820 – +1875 Środa)

Małżeństwo: 25-02-1840 Środa

  1. Neyman Teodor (*1840 Środa – +1841 Środa) 3.5
  2. Neyman Emilia (*1842 Środa – +1846 Środa) 3.6
  3. Neyman Walenty (*1844 Środa – +) 3.7
  4. Krzysztofowicz Marta (Martyna) /Neyman/ (*1846 Środa – +) 3.8
  5. Neyman Salomea (*1847 Środa – +) 3.9

2.5        Calin Katarzyna Teofila /Neyman/ (*1816 Środa – +)

+Calin Karol Ludwik, Ferdynand (*1804 – +)

Małżeństwo: 04-05-1836 Środa

2.6        Neyman Michał Piotr (*1818 Środa – +)

+Neyman Franciszka /Gabryelska zam. Chłapowo/ (*1826 Winna Góra – +)

Małżeństwo: 08-11-1846 Grodziszczko

  1. Hoffmann Bronisława Regina /Neyman/ (*1847 Środa – +) 3.10
  2. Neyman Wanda Maria (*1849 Środa – +1849 Środa) 3.11
  3. Neyman Maria Zofia (*1851 Środa – +1852 Środa) 3.12
  4. Neyman Helena (*1853 Środa – +1859 Środa) 3.13
  5. Neyman Bolesława Erazma (*1855 Środa – +1856 Środa) 3.14
  6. Hoffmann Leokadia /Neyman/ (*1857 Środa – +) 3.15
  7. Sołtys Helena Wiktoria /Neyman/ (*1860 Środa – +1948) 3.16

2.7        Neyman Walenty (*1821 Środa – +)

2.8        Neyman Emilia Magdalena (*1823 Środa – +1839 Środa)

2.9        Neyman Piotr Klemens (*1826 Środa – +1874 Środa)

+Stan Barbara /Korbońska/ (*1827 Pyzdry – +)

Małżeństwo: 28-11-1860 Środa

  1. Neyman Marceli (* – +) 3.17
  2. Neyman Nikodem (*1861 Środa – +1861 Środa) 3.18
  3. Neyman Ewa (*1862 Środa – +1863 Środa) 3.19
  4. Neyman Adam (*1865 Środa – +1865 Środa) 3.20
  5. Neyman Helena (*1866 Środa – +1884 Środa) 3.21
  6. Neyman Apolinary (*1868 Środa – +) 3.22
  7. Neyman Wawrzyn (*1869 Środa – +) 3.23

2.10      Neyman Antonina Michalina (*1828 Środa – +1830 Środa)

2.11      Neyman Jadwiga (*1810 Środa – +1810 Środa)

2.12      Śmiśniewicz Katarzyna /Neyman/ (*1813 Środa – +1887 Środa)

+Śmiśniewicz Maciej (*1805 – +)

Małżeństwo: 12-10-1829 Środa

  1. Henke Józefa Krystyna /Śmiśniewicz/ (*1831 Środa – +) 3.24
  2. Śmiśniewicz Antoni (*1832 Środa – +) 3.25
  3. Śmiśniewicz Piotr (*1834 Środa – +) 3.26
  4. Śmiśniewicz Paulina (*1836 Środa – +1849 Środa) 3.27
  5. Mrozik Magdalena /Śmiśniewicz/ (*1839 Środa – +) 3.28
  6. Śmiśniewicz Franciszek (*1841 Środa – +) 3.29
  7. Śmiśniewicz Maksymilian (*1844 Środa – +) 3.30
  8. Śmiśniewicz Brygida (*1846 Środa – +1853 Środa) 3.31
  9. Śmiśniewicz Józef (*1856 Środa – +) 3.32

2.13      Niemierkiewicz Barbara /Neyman/ (*1818 Środa – +)

+Niemierkiewicz Michał (*1811 – +)

Małżeństwo: 30-01-1838 Środa

  1. Niemierkiewicz Józef (*1844 Środa – +) 3.33
  2. Niemierkiewicz Apolinary (*1847 Środa – +) 3.34
  3. Laskowska Julianna /Niemierkiewicz/ (*1851 Środa – +) 3.35
  4. Niemierkiewicz Walenty (*1854 Środa – +) 3.36

2.14      Neyman Marianna (*1820 Środa – +1821 Środa)

2.15      Neyman Hipolit Augustyn (*1824 Środa – +)

+Neyman Teofila /Domagalska/ (*1825 – +)

Małżeństwo: 26-11-1849 Środa

  1. Knast Marianna /Neyman/ (*1858 Środa – +) 3.37
  2. Neyman Nikodem (*1850 Środa – +) 3.38
  3. Adamska Cecylia /Neyman/ (*1853 Środa – +) 3.39
  4. Neyman Maria (*1858 Środa – +) 3.40

2.16      Laskowski Jan Wincenty, Wincenty (*1809 Środa – +1880 Środa /Środa/)

+Laskowska Marcjanna /Boińska/ (*1807 Środa – +1873 Środa /Środa/)

Małżeństwo: 26-11-1834 Środa

  1. Laskowski Jan Piotr (* – ) 3.41
  2. Laskowski WŁADYSŁAW (*1844 ŚRODA WLKP. – +) 3.42
  3. Laskowski ALFONS (*1846 ŚRODA WLkp. – +1863) 3.43

2.17      Laskowska Marianna Franciszka (*1811 Środa – + /Środa/)

2.18      Dutkiewicz Tekla, Michalina /Laskowska/ (*1814 Środa – +)

+Dutkiewicz Maciej (*1807 – +)

Małżeństwo: 1839 Środa

2.19      Laskowski Antoni, Andrzej (*1817 Środa – +)

2.20      Laskowski Maciej, Alexander (*1818 Środa – +)

2.21      Goździewska Marianna Petronela /Laskowska/ (*1820 Środa – +1897 Głuchowo /Środa/)

+Goździewski Nikodem (*1818 Środa – +1883 Środa /Środa/)

Małżeństwo: 15-11-1843 Środa

  1. Jaraczewska Zuzanna /Goździewska/ (*1844 Sroda – +1914 Poznań) 3.44
  2. Goździewski/a NN (*1846 Środa – +1846 Środa) 3.45
  3. Radziejewska Wanda, Jadwiga Elżbieta /Goździewska/ (*1847 Środa – +1913 Wrocław /Środa/) 3.46
  4. Goździewski Stanisław, Antoni (*1850 Środa – +1918 Lwów /Lwów/) 3.47
  5. Duszyńska Jadwiga, Teodora /Goździewska/ (*1852 Środa – +1931 Poznań) 3.48
  6. Głębocka Helena, Karolina /Goździewska/ (*1854 Środa – +1931 Poznań /Cm. Staro Marciński Poznań/) 3.49
  7. Goździewska Kazimiera (*1856 Środa – +1879 Środa /Środa/) 3.50

2.22      Laskowski Ludwik Michał (*1822 Środa – +1885 Runowo)

+Laskowska Anna Jadwiga /Szulczewska/ (*1831 Żydowo – +1879 Berlin)

Małżeństwo: 1851 Rogoźno

  1. Laskowski Jan (*1857 ca – +) 3.51
  2. Soloknicka Bronisława Balbina /Laskowska/ (*1859 Smogulec – +1891 Opluck) 3.52
  3. Laskowski Alfons Augustyn, Joachin (*1864 Smogulec – +) 3.53
  4. Oświęcimska Monika /Laskowska/ (*1869 – +) 3.54

Pokolenie: 3

3.1        Ryll Teofila (*1830 Środa – +)

3.2        Ryll Florentyna (*1831 Środa – +)

3.3        Ryll Anna Rosalia (*1832 Środa – +)

3.4        Ryll Karol Roman (*1853 Środa – +)

3.5        Neyman Teodor (*1840 Środa – +1841 Środa)

3.6        Neyman Emilia (*1842 Środa – +1846 Środa)

3.7        Neyman Walenty (*1844 Środa – +)

+Neyman Marianna /Hoffmann/ (*1847 – )

Małżeństwo: 20-11-1866 Środa

  1. Neyman Kazimierz (*1868 Środa – + 1885 Środa) 4.1
  2. Neyman Władysław (*1870 Środa – +1870 Środa) 4.2
  3. Suszczyńska Stefania /Neyman/ (*1877 Środa – +) 4.3

3.8        Krzysztofowicz Marta (Martyna) /Neyman/ (*1846 Środa – +)

+Krzysztofowicz Bronisław (*1841 – +)

Małżeństwo: 15-05-1866 Środa

  1. Krzysztofowicz Tadeusz Wincenty (*1868 Środa – +) 4.4
  2. Krzysztofowicz Stanisław (*1870 Środa – +) 4.5

3.9        Neyman Salomea (*1847 Środa – +)

3.10      Hoffmann Bronisława Regina /Neyman/ (*1847 Środa – +)

+Hoffmann Wawrzyn (*1848 – +)

Małżeństwo: 15-02-1871 Środa

3.11      Neyman Wanda Maria (*1849 Środa – +1849 Środa)

3.12      Neyman Maria Zofia (*1851 Środa – +1852 Środa)

3.13      Neyman Helena (*1853 Środa – +1859 Środa)

3.14      Neyman Bolesława Erazma (*1855 Środa – +1856 Środa)

3.15      Hoffmann Leokadia /Neyman/ (*1857 Środa – +)

+Hoffmann Stanisław (*1855 Środa – +)

Małżeństwo: 06-08-1884 Środa

3.16      Sołtys Helena Wiktoria /Neyman/ (*1860 Środa – +1948)

+Sołtys Joachim (*1865 – +1948)

Małżeństwo

3.17      Neyman Marceli (* – +)

3.18      Neyman Nikodem (*1861 Środa – +1861 Środa)

3.19      Neyman Ewa (*1862 Środa – +1863 Środa)

3.20      Neyman Adam (*1865 Środa – +1865 Środa)

3.21      Neyman Helena (*1866 Środa – +1884 Środa)

3.22      Neyman Apolinary (*1868 Środa – +)

3.23      Neyman Wawrzyn (*1869 Środa – +)

3.24      Henke Józefa Krystyna /Śmiśniewicz/ (*1831 Środa – +)

+Henke Wilhelm (*1833 Środa – +)

Małżeństwo: 13-05-1858 Środa

3.25      Śmiśniewicz Antoni (*1832 Środa – +)

+Śmiśniewicz Jadwiga /Hoffmann/ (*1840 Środa – +)

Małżeństwo: 14-02-1865 Środa

  1. Śmiśniewicz Roman (*1871 Środa – +) 4.6

3.26      Śmiśniewicz Piotr (*1834 Środa – +)

+Śmiśniewicz Anastazja /Jankiewicz/ (*1838 Środa – +)

Małżeństwo: 20-05-1858 Środa

  1. Banaszkiewicz Jadwiga /Śmiśniewicz/ (*1860 Środa – +) 4.7
  2. Śmiśniewicz Marianna (* – +1863) 4.8
  3. Śmiśniewicz Teodozja (*1866 Środa – +1866 Środa) 4.9
  4. Śmiśniewicz Antonina (*1866 Środa – +1866 Środa) 4.10
  5. Strauchmann Teodora /Śmiśniewicz/ (*1871 Środa – +) 4.11
  6. Preiss Katarzyna /Śmiśniewicz/ (*1871 Środa – +) 4.12

3.27      Śmiśniewicz Paulina (*1836 Środa – +1849 Środa)

3.28      Mrozik Magdalena /Śmiśniewicz/ (*1839 Środa – +)

+Mrozik Andrzej (*1829 Środa – +)

Małżeństwo: 19-09-1865 Środa

3.29      Śmiśniewicz Franciszek (*1841 Środa – +)

3.30      Śmiśniewicz Maksymilian (*1844 Środa – +)

3.31      Śmiśniewicz Brygida (*1846 Środa – +1853 Środa)

3.32      Śmiśniewicz Józef (*1856 Środa – +)

3.33      Niemierkiewicz Józef (*1844 Środa – +)

3.34      Niemierkiewicz Apolinary (*1847 Środa – +)

3.35      Laskowska Julianna /Niemierkiewicz/ (*1851 Środa – +)

+Laskowski Andrzej (*1850 Środa – +)

Małżeństwo: 19-07-1876 Środa

3.36      Niemierkiewicz Walenty (*1854 Środa – +)

3.37      Knast Marianna /Neyman/ (*1858 Środa – +)

+Knast Józef Franciszek (*1846 Witkowo – +)

Małżeństwo: 23-06-1874 Środa

  1. Knast Adam (*1885 Środa – +) 4.13
  2. Knast Roman (*1886 ŚRODA – +) 4.14

3.38      Neyman Nikodem (*1850 Środa – +)

+Neyman Antonina /Herzog/ (*1855 – +)

Małżeństwo: 1881 Miłosław

  1. Neyman Marianna (*1884 – +1884) 4.15

3.39      Adamska Cecylia /Neyman/ (*1853 Środa – +)

+Adamski Walenty (*1845 – +)

Małżeństwo: 15-08-1871 Środa

  1. Adamska Stanisława (*1881 Środa – +1883 Środa) 4.16
  2. Adamska Czesława (*1883 Środa – +1883 Środa) 4.17

3.40      Neyman Maria (*1858 Środa – +)

3.41      Laskowski Jan Piotr (* – )

3.42      Laskowski WŁADYSŁAW (*1844 ŚRODA WLKP. – +)

3.43      Laskowski ALFONS (*1846 ŚRODA WLkp. – +1863)

3.44      Jaraczewska Zuzanna /Goździewska/ (*1844 Sroda – +1914 Poznań)

+Oberfeld Antoni (*1835 – +)

Małżeństwo: 17-10-1865 Środa wpis 26

+Jaraczewski Józef (*1840 – +1910 Poznań Jeżyce)

Małżeństwo: 11-01-1870 Kostrzyn wpis 1

3.45      Goździewski/a NN (*1846 Środa – +1846 Środa)

3.46      Radziejewska Wanda, Jadwiga Elżbieta /Goździewska/ (*1847 Środa – +1913 Wrocław /Środa/)

+Radziejewski Władysław, Józef (*1842 Nowawieś par.Wronki – +1884 Truskawiec /Środa/)

Małżeństwo: 08-07-1874 Środa

  1. Radziejewska Maria Władysława (*1875 Środa – +1911 Berlin /Środa/) 4.18
  2. Radziejewski Stanisław Florian (*1876 Środa – +1918 Kraków) 4.19
  3. Radziejewski Stefan Kalikst, Seweryn (*1880 Środa – +) 4.20

3.47      Goździewski Stanisław, Antoni (*1850 Środa – +1918 Lwów /Lwów/)

+Goździewska Stanisława /Berska/ (* – +)

Małżeństwo: 31-01-1885 Drohobycz-Galicja-Ukraina

3.48      Duszyńska Jadwiga, Teodora /Goździewska/ (*1852 Środa – +1931 Poznań)

+Duszyński Bronisław (*1849 Bąkowo par. Pieranie – +1927)

Małżeństwo: 13-04-1873 Środa

  1. Liebek Bronisława /Duszyńska/ (*1874 Bąkowo par. Pieranie pow. Inowrocław – +1945 Poznań) 4.21
  2. Szuster Halina, Emilia /Duszyńska/ (*1876 Staniszewo – +) 4.22
  3. Duszyński Tadeusz, Stanisław (*1877 Staniszewo – +) 4.23

3.49      Głębocka Helena, Karolina /Goździewska/ (*1854 Środa – +1931 Poznań /Cm. Staro Marciński Poznań/)

+Głębocki Józef (*1856 Psarskie pow. Śrem – +1903)

Małżeństwo: 28-09-1888 Poznań św. Marcin

3.50      Goździewska Kazimiera (*1856 Środa – +1879 Środa /Środa/)

3.51      Laskowski Jan (*1857 ca – +)

+Laskowska Stanisława /Szafarkiewicz/ (* – +)

Małżeństwo: 1884 Ostrów Wlkp.

+Laskowska Wanda /Masłowska/ (* – +)

Małżeństwo

  1. Plucińska Kazimiera /Laskowska/ (*1900 – +1942) 4.24

3.52      Sokolnicka Bronisława Balbina /Laskowska/ (*1859 Smogulec – +1891 Oplucko)

+Sokolnicki Stanisław /Sokolnicki/ (*1847 Grodzisk – +1917 Oplucko)

Małżeństwo: 26-09-1882 Potulice

3.53      Laskowski Alfons Augustyn, Joachin (*1864 Smogulec – +)

3.54      Oświęcimska Monika /Laskowska/ (*1869 – +)

+Oświęcimski Józef (*1866 Wyszanów – +1925 Oświęcim /Morawin/)

Małżeństwo: 29-06-1892 Smogulec

Pokolenie: 4

4.1        Neyman Kazimierz (*1868 Środa – +1885 Środa)

4.2        Neyman Władysław (*1870 Środa – +1870 Środa)

4.3        Suszczyńska Stefania /Neyman/ (*1877 Środa – +)

+Suszczyński Czesław (*1858 Poznań – +)

Małżeństwo: 20-10-1896 Środa

4.4        Krzysztofowicz Tadeusz Wincenty (*1868 Środa – +)

4.5        Krzysztofowicz Stanisław (*1870 Środa – +)

4.6        Śmiśniewicz Roman (*1871 Środa – +)

4.7        Banaszkiewicz Jadwiga /Śmiśniewicz/ (*1860 Środa – +)

+Banaszkiewicz Ignacy (*1855 Środa – +)

Małżeństwo: 16-09-1879 Środa

4.8        Śmiśniewicz Marianna (* – +1863)

4.9        Śmiśniewicz Teodozja (*1866 Środa – +1866 Środa)

4.10      Śmiśniewicz Antonina (*1866 Środa – +1866 Środa)

4.11      Strauchmann Teodora /Śmiśniewicz/ (*1871 Środa – +)

+Strauchmann Piotr (*1864 Środa – +)

Małżeństwo: 23-02-1892 Środa

4.12      Preiss Katarzyna /Śmiśniewicz/ (*1871 Środa – +)

+Preiss Stanisław (*1860 – +)

Małżeństwo: 18-11-1890 Środa

4.13      Knast Adam (*1885 Środa – +)

4.14      Knast Roman (*1886 ŚRODA – +)

4.15      Neyman Marianna (*1884 – +1884)

4.16      Adamska Stanisława (*1881 Środa – +1883 Środa)

4.17      Adamska Czesława (*1883 Środa – +1883 Środa)

4.18      Radziejewska Maria Władysława (*1875 Środa – +1911 Berlin /Środa/)

4.19      Radziejewski Stanisław Florian (*1876 Środa – +1918 Kraków)

4.20      Radziejewski Stefan Kalikst, Seweryn (*1880 Środa – +)

Małżeństwo

4.21      Liebek Bronisława /Duszyńska/ (*1874 Bąkowo par. Pieranie pow. Inowrocław – +1945 Poznań)

+Liebek Narcyz, Mieczysław (*1863 Wymysłowo pow. Mogilno – +1946 Imielnik k/ Gniezna)

Małżeństwo: 07-11-1892 Konarzewo USC Nr 25

  1. Liebek Bronisław Narcyz (*1896 Środa – +1976 Poznań /Junikowo/) 5.1
  2. Liebek Ewa Zuzanna, Halina (*1897 Środa – +) 5.2
  3. Liebek Juliusz Henryk (*1899 Środa – +) 5.3
  4. Liebek Adamina Maria (*1901 Środa – +1903 Środa /Środa/) 5.4
  5. Liebek Jolanta Urszula (*1904 Środa – +) 5.5
  6. Katyńska Janina Urszula, Izabela /Liebek/ (*1904 Środa – +) 5.6

4.22      Szuster Halina, Emilia /Duszyńska/ (*1876 Staniszewo – +)

+Szuster Józef, Czesław (*1874 Warszawa – +)

Małżeństwo: 22-07-1899 Środa wpis 27

4.23      Duszyński Tadeusz, Stanisław (*1877 Staniszewo – +)

4.24      Plucińska Kazimiera /Laskowska/ (*1900 – +1942)

+Pluciński Witold (*1892 – +)

Małżeństwo: 1920

Pokolenie: 5

5.1        Liebek Bronisław Narcyz (*1896 Środa – +1976 Poznań /Junikowo/)

5.2        Liebek Ewa Zuzanna, Halina (*1897 Środa – +)

5.3        Liebek Juliusz Henryk (*1899 Środa – +)

+Liebek Nn (* – )

Małżeństwo

  1. Liebek Konrad (*1929 – +2008 Środa) 6.1

5.4        Liebek Adamina Maria (*1901 Środa – +1903 Środa /Środa/)

5.5        Liebek Jolanta Urszula (*1904 Środa – +)

5.6        Katyńska Janina Urszula, Izabela /Liebek/ (*1904 Środa – +)

+Katyński Maciej (* – +)

Małżeństwo: 19-02-1938

Pokolenie: 6

6.1        Liebek Konrad (*1929 – +2008 Środa)

 

Występujące nazwiska
? pr.v.Kosmicka
Adamska
Adamski
Banaszkiewicz
Berska
Boińska
Calin
Domagalska
Duszyńska
Duszyński
Dutkiewicz
Fuhrmann
Gabryelska
Głębocki
Goździewska
Goździewski
Gyerty
Henke
Herzog
Hoffmann
Jankiewicz
Jaraczewski
Katyński
Knast
Korbońska
Krzysztofowicz
Laskowska
Laskowski
Liebek
Masłowska
Mrozik
Neyman
Niemierkiewicz
Oberfeld
Oświęcimski
Pluciński
Preiss
Radziejewska
Radziejewski
Ryll
Sokolnicki
Sołtys
Stępocka
Strauchmann
Suszczyński
Szafarkiewicz
Szubiakiewicz
Szulczewska
Szuster
Śmiśniewicz

Copyrighted Image